Giresun Fotoğrafçı ihtiyacınız olan Düğün, Nişan, Aile ve Özel gün fotoğraf çekimleriniz, Reklam, Tanıtım Ürün ve Katalok çekimleriniz için siz değerli müşterilerimize profosyonel fotoğraf çekimi hizmeti sunuyoruz.

Giresun Dış Mekan Gelin Damat Fotoğraf Çekimi (Giresun Kalesi)

Düğün günü  gelin-damat için yaşamlarının en mutlu en özel günü olmasının yanında, her şeyin en mükemmelinin seçildiği, kendi partilerinin, kendi filmlerinin yıldızları olacakları gündür. Biz de bunu bildiğimiz için bugüne kadar çektiğimiz düğün fotoğraflarda o film afişini görebildikleri için bizden hep mutlu ayrılan çiftlerle tanıştık/çalıştık.

Giresun Dış Mekan Gelin Damat Fotoğraf Çekimi (Giresun Kalesi) (Giresun Sahili)

Giresun Düğün Fotoğrafları Çekim Günü Neler Oluyor?

Sabah erkenden fotoğraf makinelerimizi alıyoruz ve bu heyecanlı güne çiftle başlıyoruz. Düğüne kadar hazırlıkların her aşamasından fotoğraf kareleri alıyoruz. Aksesuarlar, düğün mekanı ve süslemeler de tüm sürprizleriyle düğün fotoğrafı çekimine ekleniyor. Hazırlanma sürecindeki son dokunuşların ardından dış çekimler gerçekleştiriyor. Güneşli bir günün renkliliği veya hava durumuna bağlı olarak çiftle birlikte seçebileceğimiz kapalı bir mekanın atmosferi de çekimi özelleştiriyor.

Giresun Dış Mekan Düğün – Nişan Albümü Fotoğraf Çekimi, Bulancak Fotoğrafçı , Bulancak Düğün Çekimi

 

Şimdi elimizde bu birlikteliği sonsuza taşıdıkları o güne dair harika bir düğün hikayesi var. Belgesel, isterlerse fotoğraf karelerinden isterlerse de bir kısa filmden veya her ikisinden oluşuyor. Bu onlara nasıl ulaşıyor? Tüm kareler titizlikle photoshop işlemlerinden geçiriliyor ve seçtikleri pakete uygun olarak onlara teslim ediliyor. Onlara da arkalarına yaslanıp bu özel günün en güzel ve özel karelerine gülümseyerek bakmak kalıyor!

Giresun Fotoğrafçı – Giresun Düğün, Nişan ve Çocuk ve Aile Albümü Fotoğraf Çekimi, Bulancak Fotoğrafçı , Bulancak Düğün Albümü

No comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>